Rekonstrukce a stavby MATURE TEPLICE s.r.o.>

Stavby a rekonstrukce

Na základě našich bohatých zkušeností jsme připraveni pomoci Vám nejen se stavbou rodinného domu, ale také drobnou či rozsáhlou rekonstrukcí domu či bytu. Obraťte se na stavební firmu MATURE TEPLICE s.r.o.

Náš technik s Vámi projedná nejen návrhy řešeni – zajisti potřebné projektové podklady a povoleni ale také nastini ekonomicke aspekty pro Vaši správnou volbu. Dle smlouvy a kontrolnich bodů následně proběhne realizace zkušenými pracovniky s potřebnou kvalifikaci k Vaší plné spokojenosti. Rozhodnete-li se pro jakoukoliv stavbu od přestavby koupelny po výstavbu rodinného domu neváhejte nás oslovit a my Vám zdarma provedeme kalkulaci dle Vašich požadavků.

Subdodavatelsky a přitom za stejné ceny jako od jednotlivých dodavatelů pod naše dodávky zahrneme činnosti které jsou třeba a nejsou předmětem naší cinnosti jakou jsou dodávky plastových oken, automatickych vrat, topnych či klimatizačnich systémů. Pro zákaznika je příjemné, že vše řeši s jednim obchodnim partnerem - neřeši návaznost praci a jednotlivé komplikace spojené se stavbou většiho rozsahu.

Stavby a rekonstrukce - Obrázek 5 Stavby a rekonstrukce - Obrázek 4

Naše firma nabízí realizaci: