Zateplení střechy od MATURE TEPLICE s.r.o.>

Ploché střechy

Je to možná otřepané klišé ale v naší společnosti jej ctíme a zní - STŘECHA DĚLÁ DŮM. Proto ať jste se rozhodli pro rekonstrukci nebo zateplení stávající střechy či stavíte nový dům, jistě Vám nabídneme to správné řešení. Jak jste si jistě všimli, zabýváme se jak střechami sedlovými, tak plochými a v této části Vám nabídneme několik poznatků z mnohaleté praxe naší společnosti MATURE TEPLICE s.r.o.

Materiály užívané jako hydroizolace pro ploché střešní pláště doznaly za svou historii značných změn a dnešní materiály jsou opravdu na špičkové úrovni. Našimi poznatky jsme dospěly k názoru, který je podložen několika desetitisíci metry čtverečními aplikovaných plochých střech, že opravdu znamenitých parametrů v tomto segmentu dosahují krytiny z měkčeného PVC.

Pro opravu střechy, např. panelového domu, tato technologie nese řadu výhod jako jsou nízká hmotnost, perfektní detaily, vysoká propustnost par a unikátní životnost. Veškeré detaily máme důkladně ověřené a umíme je dokonale provést. Ať se rozhodnete pro střechu se zateplením, či bez tepelné izolace, jistě Vás naše nabídka osloví.

S ohledem na předpisy projektů a pro zákazníky, kteří dávají přednost asfaltovým pasům, samozřejmě vyhovíme také a naši pracovníci jsou školeni k pokládce modifikovaných pasů, ačkoliv je v současné době tato krytina vytlačována právě krytinou mPVC.

Užívané materiály:

  • mPVC fólie zn. ALKORPLAN, FATRA, SARNAFIL a jiné
  • Modifikované pasy ELASTEK, GLASTEK, ICOPAL
hydroizolace střechy ploché střechy panelový dům rekonstrukce střechy PVC fólie

Naše firma nabízí realizaci: