MATURE TEPLICE s.r.o.

Sedlové střechy

Začnu podobně jako v kategorii plochých střech a to „frází“ že STŘECHA DĚLÁ DŮM. V případě sedlových střech je to u domu i část značně estetická a tedy nezbývá než nahlédnout na přiložené fotografie námi realizovaných staveb kde je patrné, že nehledíme jen na funkčnost ale také na estetickou kvalitu provedení.

V této sekci naší činnosti Vám můžeme nabídnout posouzení stávajícíh krovů, návrh a realizaci nových vč statického posouzení a mikologických posudků. Správné řešení uložení parotěsných a difůzních fólií a tepelných izolací.

Se střechou jsou také často spojeny výstavby komínových těles které nejčastěji provádíme technologií lícového zdiva se spárováním. Dnešní materiály pro provedení krytiny mají již značnou spoustu systémových prvků pro různé průchody ať anténních tyčí, odkouření turbokotlů či sněholamů a pochozných lávek.

Naši pracovníci jsou školeni firmou BRAMAC pro pokládku dle přísných technologických postupů a v současné době paříme mezi největší realizátory střech tvrdými krytinami v regionu. Sedlovou střechu lze samozřejmě také, ať z finančních důvodů či z důvodu hmotnostního přitížení, osadit krytinou z asfaltových šindelů, či krytinou velkoformátovou - plechovou s nánosem polyesteru v různých barvách.

Užívané materiály:

  • BRAMAC, TONDACH
  • Šindele IKO
  • Plechové krytiny: MAXIDEK, SATJAM
Sedlové střechy - Obrázek 7 Sedlové střechy - Obrázek 6 Sedlové střechy - Obrázek 5 Sedlové střechy - Obrázek 4 Sedlové střechy - Obrázek 3 Sedlové střechy - Obrázek 2 Sedlové střechy - Obrázek 1

Naše firma nabízí realizaci: